Скатерть Jackline Pano Linen Cream 3382-2 160х220 см
| Бренд | Jackline |
| Артикул | cb-14003384 |
| Категорія | Серветки |
| Магазин | Podushka.ua |
| Размер | 160х220 см |
| Основной цвет | Бежевый/Кремовый |
| Длина скатерти | 201-220 см |
| Ширина скатерти | 151-160 см |
| Вид скатерти | скатерть |
Перевірений магазин
Покупка на сайті магазину
Оплата через магазин
Повернення згідно з умовами магазину
1 517
UAH
В наявності
Купити в Podushka.ua
Ви будете перенаправлені на сайт Podushka.ua для оформлення замовлення. Оплата та доставка здійснюються магазином.
Доставка
Нова Пошта, Укрпошта, кур'єр
Гарантія
Офіційна від виробника
Оплата
Карткою, Google Pay, наложений платіж
Состав: 100% полиэстер
Цвет: кремовый
Украшение: узоры
Размер: 160х220 см
Упаковка: фирменная картонная коробка
Скатерть Jackline Pano Linen Cream 3382-2. Скатерть кремового цвета, украшена цветочными узорами. Нежная и неброская. Выполнена в современном стиле. Состоит из прочного стойкого к пятнам полиэстера. cb-14003384
Размер
160х220 см
Основной цвет
Бежевый/Кремовый
Длина скатерти
201-220 см
Ширина скатерти
151-160 см
Вид скатерти
скатерть
Схожі товари
Дивитись всі →
-33%
Серветки
Скатерть хлопковая Рогожа 203 Blue Flowers Mirson 130х300 см
999 UAH
669 UAH
Podushka.ua
Купити
-20%
Серветки
Коробка подарочная новогодняя Лесные друзья Boxy 140х140х70 мм
64 UAH
51 UAH
Podushka.ua
Купити