Скатерть Flower Jackline pink 9951-1 160х220 см
| Бренд | Jackline |
| Артикул | cb-14003376 |
| Категорія | Серветки |
| Магазин | Podushka.ua |
| Размер | 160х220 см |
| Ширина скатерти | 151-160 см |
| Длина скатерти | 201-220 см |
| Основной цвет | Розовый/Пудровый |
| Вид скатерти | скатерть |
Перевірений магазин
Покупка на сайті магазину
Оплата через магазин
Повернення згідно з умовами магазину
984
UAH
В наявності
Купити в Podushka.ua
Ви будете перенаправлені на сайт Podushka.ua для оформлення замовлення. Оплата та доставка здійснюються магазином.
Доставка
Нова Пошта, Укрпошта, кур'єр
Гарантія
Офіційна від виробника
Оплата
Карткою, Google Pay, наложений платіж
Скатерть Flower Jackline pink 9951-1.
Превосходная скатерть розового цвета с изысканным жаккардовым цветочным узором. Скатерть станет изюминкой интерьера, займет достойное место на праздничном столе.
Состав: 60% хлопок, 40% полиэстер
Цвет: розовый
Размер: 160х220 см
Упаковка: картонная коробка cb-14003376
Размер
160х220 см
Ширина скатерти
151-160 см
Длина скатерти
201-220 см
Основной цвет
Розовый/Пудровый
Вид скатерти
скатерть
Схожі товари
Дивитись всі →
Серветки
Набор десертных тарелок 19 см 6 шт Green Christmas Lefard 922-071
1 520 UAH
Podushka.ua
Купити
Серветки
Скатерть водоотталкивающая однотонная White DUCK Ecotton 170х220 см
1 031 UAH
Podushka.ua
Купити
-10%
Серветки
Форма в виде кольца металлическая Tramontina Brasil 24 см круглая 20060/724
721 UAH
649 UAH
Podushka.ua
Купити