Салфетка новогодняя Шапочки на бежевом Прованс салфетка 35х45 см
| Бренд | Прованс |
| Артикул | per-036836 |
| Категорія | Серветки |
| Магазин | Podushka.ua |
| Размер | салфетка 35х45 см |
| Длина скатерти | 140 см и меньше |
| Основной цвет | Бежевый/Кремовый |
| Ширина скатерти | 120 см и менее |
| Вид скатерти | салфетка |
Перевірений магазин
Покупка на сайті магазину
Оплата через магазин
Повернення згідно з умовами магазину
99
UAH
В наявності
Купити в Podushka.ua
Ви будете перенаправлені на сайт Podushka.ua для оформлення замовлення. Оплата та доставка здійснюються магазином.
Доставка
Нова Пошта, Укрпошта, кур'єр
Гарантія
Офіційна від виробника
Оплата
Карткою, Google Pay, наложений платіж
Салфетка новогодняя Шапочки на бежевом Прованс.
Прямоугольная салфетка в бежево-золотистой гамме с симпатичным праздничным принтом. Салфетка замечательно дополнит сервировку стола к Новому году или Рождеству, наполнит интерьер атмосферой уюта и праздника. Салфетка выполнена из качественного испанского жаккарда на основе хлопка и полиэстера.
Комплектация: 1 салфетка
Цвет: бежевый + золотистый
Ткань: жаккард (30% хлопок, 65% полиэстер, 5% люрекс), производство ткани - Испания
Размер: 35х45 см
Упаковка: пакет per-036836
Размер
салфетка 35х45 см
Длина скатерти
140 см и меньше
Основной цвет
Бежевый/Кремовый
Ширина скатерти
120 см и менее
Вид скатерти
салфетка
Схожі товари
Дивитись всі →
-48%
Серветки
Tchibo Серветки (mp761014) колір - Бежевий матеріал - Бавовна
290 UAH
150 UAH
Intertop
Купити
-29%
Серветки
Ecotton Серветки (25584) колір - Червоний матеріал - Водонепроникна бавовна
350 UAH
250 UAH
Intertop
Купити
-29%
Серветки
Ecotton Серветки (25603) колір - Зелений матеріал - Водонепроникна бавовна
350 UAH
250 UAH
Intertop
Купити
Також купують в Podushka.ua
Весь магазин →
-20%
Ковдри та пледи
Плед-покрывало Royal Le Vele 160х220 см цвет- терракотовый
3 141 UAH
2 517 UAH
Podushka.ua
Купити
-20%
Ковдри та пледи
Плед-покрывало Royal Le Vele 220х240 см цвет - красный
3 676 UAH
2 946 UAH
Podushka.ua
Купити
-20%
Постільна білизна
Подростковое постельное белье Korsan Le Vele Подростковый комплект
3 074 UAH
2 464 UAH
Podushka.ua
Купити
-20%
Постільна білизна
Подростковое постельное белье F1 Red Le Vele Полуторный комплект
3 074 UAH
2 464 UAH
Podushka.ua
Купити