Салфетка Grand серая Прованс салфетка 40х40 см
| Бренд | Прованс |
| Артикул | per-035450 |
| Категорія | Серветки |
| Магазин | Podushka.ua |
| Размер | салфетка 40х40 см |
| Ширина скатерти | 120 см и менее |
| Длина скатерти | 140 см и меньше |
| Основной цвет | Серый |
| Вид скатерти | салфетка |
Перевірений магазин
Покупка на сайті магазину
Оплата через магазин
Повернення згідно з умовами магазину
99
UAH
В наявності
Купити в Podushka.ua
Ви будете перенаправлені на сайт Podushka.ua для оформлення замовлення. Оплата та доставка здійснюються магазином.
Доставка
Нова Пошта, Укрпошта, кур'єр
Гарантія
Офіційна від виробника
Оплата
Карткою, Google Pay, наложений платіж
Салфетка Grand серая Прованс.
Однотонная салфетка серого цвета замечательно дополнит сервировку стола. Благодаря однотонному дизайну, салфетка хорошо сочетается с другими расцветками и принтами. Качественная практичная ткань из полиэстера прослужит вам долгое время, сохранив привлекательный внешний вид.
Цвет: серый
Состав: 100% полиэстер
Размер и комплектация: салфетка 40х40 см - 1 шт per-035450
Размер
салфетка 40х40 см
Ширина скатерти
120 см и менее
Длина скатерти
140 см и меньше
Основной цвет
Серый
Вид скатерти
салфетка
Схожі товари
Дивитись всі →
-29%
Серветки
Ecotton Серветки (25584) колір - Червоний матеріал - Водонепроникна бавовна
350 UAH
250 UAH
Intertop
Купити
-29%
Серветки
Ecotton Серветки (25603) колір - Зелений матеріал - Водонепроникна бавовна
350 UAH
250 UAH
Intertop
Купити
Також купують в Podushka.ua
Весь магазин →
-20%
Ковдри та пледи
Плед-покрывало Royal Le Vele 220х240 см цвет - терракотовый
3 676 UAH
2 946 UAH
Podushka.ua
Купити
-20%
Постільна білизна
Постельное белье Jakaranda-curry Le Vele Двуспальный евро комплект
4 411 UAH
3 535 UAH
Podushka.ua
Купити
-20%
Ковдри та пледи
Плед-покрывало Royal Le Vele 220х240 см цвет - красный
3 676 UAH
2 946 UAH
Podushka.ua
Купити
-20%
Ковдри та пледи
Плед-покрывало Royal Le Vele 160х220 см цвет- терракотовый
3 141 UAH
2 517 UAH
Podushka.ua
Купити