Generator Benzinovyy Konner Sohnen Ksb 2200A 230V 2 Ruchnoy Starter 33
| Бренд | Konner&Sohnen |
| Артикул | KSB2200A |
| Категорія | Генератори |
| Магазин | MOYO |
Перевірений магазин
Покупка на сайті магазину
Оплата через магазин
Повернення згідно з умовами магазину
-5%
11 499
В наявності
Купити в MOYO
Доставка
Нова Пошта, Укрпошта, кур'єр
Гарантія
Офіційна від виробника
Оплата
Карткою, Google Pay, наложений платіж
Бренд
Konner&Sohnen
Категорія
Генератори
Магазин
Наявність
В наявності
Схожі товари
Дивитись всі →
Генератори
Статор бензогенератора (2,8 кВт, D-160, d-95, L-120mm) JIANTAI
Motozilla
Купити
Весь магазин →
-1%
Кондиціонери
Кондиціонер Bosch Climate 2000 55M2 Invertor 18000Btu 5 A A 15 S R32 Belyy