Блок живлення Yoso ZH12V300 імпульсний, 12В 3А штекер 5, 5/2, 5 настінний
| Бренд | Yoso |
| Артикул | 15649 |
| Категорія | Блоки живлення |
| Магазин | mTa.ua |
Перевірений магазин
Покупка на сайті магазину
Оплата через магазин
Повернення згідно з умовами магазину
249
В наявності
Купити в mTa.ua
Доставка
Нова Пошта, Укрпошта, кур'єр
Гарантія
Офіційна від виробника
Оплата
Карткою, Google Pay, наложений платіж
Бренд
Yoso
Категорія
Блоки живлення
Магазин
Наявність
В наявності
Схожі товари
Дивитись всі →
-60%
Блоки живлення
Дільник живлення ONV PSE-PD3102 1хРоЕ 100 Мбіт + 2 вих. порта РоЕ 100 Мбіт, 30 W
Купити
-31%