Акумулятор для ДБЖ EnerGenie 12V 4.5Ah (BAT-12V4.5AH)
Бренд: EnerGenie Артикул: BAT-12V4.5AH Магазин: mTa.ua
Бренд EnerGenie
Артикул BAT-12V4.5AH
Категорія Акумулятори та аксесуари для ДБЖ
Магазин mTa.ua
Перевірений магазин
Покупка на сайті магазину
Оплата через магазин
Повернення згідно з умовами магазину
В наявності
Купити в mTa.ua
Доставка
Нова Пошта, Укрпошта, кур'єр
Гарантія
Офіційна від виробника
Оплата
Карткою, Google Pay, наложений платіж
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невіддільним елементом, даючи змогу обладнанню працювати за вимкненої електроенергії. Батарея EnerGenie вирізняється надійністю, стабільністю в роботі та відповідає стандартам якості. Вона має ємність 4.5 А·год, а напруга батареї становить 12 В. Ця батарея вбудовується в ДБЖ і практично не вимагає жодного обслуговування.Номінальні значення ємності за напруги (А·год):20 год, 1.75 В/сек: 4.510 год, 1.75 В/сек: 4.285 год, 1.7 В/сек: 3.831 год, 1.3 В/сек: 2.7